kabelky

Kabelky Puma, kabelky Guess, Nike

Díky obrovskému rozmachu kabelek a jiných dámských tašek dnes již existuje mnoho úspěšných firem zabývajících se jejich výrobou. Jsou k dostání moderní pestrobarevné kusy, ale stejně tak klasické značkové kabelky, které jsou zároveň praktické.

Gianni Conti

Určitě všichni znají nemálo proslulou značku Gianni Conti. Firma se zabývá těmi snad nejtypičtějšími dámskými, koženými kabelkami, které jsou k vidění u mnoha žen. Jsou dostupné kusy pro mladé ženy s věkem okolo třiceti let, ale také produkty pro ženy staršího věku.

Ripani

Další známá firma Ripani dokonce propůjčuje své dámské a jedině kožené kabelky těm nejznámějším modelkám. Rozhodnete-li si koupit kabelku od této společnosti, připravte se na to, že budete muset trochu sáhnout hlouběji do své kapsy. Zde hraje kvalitní značka velice významnou roli. Nakonec budete ale s kabelkami spokojené, jejich pevná kůže vám zaručí dlouhou trvanlivost a stále elegantní vzhled.

Pussy Deluxe

Nesmíme zapomenout ani na významnou firmu Pussy Deluxe. Tato společnost se zabývá výrobou kabelek pouze pro ženy mladších věkových kategorií, cca od 10 do 30 let. Jejich kabelky se nesnaží napodobovat jiné výrobce, jsou si svou vlastní cestou a přitom si drží svůj styl, eleganci a praktičnost.

Converse

Další proslulou společností je firma Converse. Předností jsou moderní kabelky různých barev a tvarů. Toto dokazuje značná oblíbenost u mladé ženské populace. Mimo jiné se společnost zabývá peněženkami a batohy.

Camel Active

Jednou z mnoha významných firem v této branži je společnost Camel Active. Jedná se o spíše praktické kabelky, batohy a ledvinky apod. Téměř většina produktů je vyráběna z poctivé a kvalitní kůže, čímž je zaručena pevnost a odolnost. Camel Active se rovněž zajímá i o pánské batohy a tašky.

Zkrátka existuje mnoho společností zabývajících se výrobou kvalitních dámských tašek. Jako další a doposud nezmíněné bychom mohli jmenovat firmy S.Fioretino, Vive Maria a mnoho dalších. Většina značek je italských, protože Itálie je odpradávna zemí módy.
Uniqlo | živnostenský zákon | dovolená Chorvatsko | půjčky | Croatia | Chorvatsko | Korutany | Domény na prodej | půjčky